از اون موقع که حالم خیلی بد شد شروع کردم به تمرین تکنیک EFT تا هم مطمئن شم میتونم باهاش خوب کار کنم و دارم درست عمل میکنم و هم حس کردم سرماخوردگی با اون شدت فراوان حتما منو دو سه روزی میخوابونه پس شاید از شدتش کم کنه و خداروشکر اینجوری شد و حالم با همون چند ساعت استراحت تکرار چند بار تکنیک بهتر و  عالی شد 

راستش من وقتی یه موضوع جدیدی برای تحقیق و خوب شدن حالم پیدا میکنم اینقدر شدید بهش گره میخورم و بهش انرژی میدم که مطمئن میشم این تکنیک حالم رو عالی میکنه یادمه همون زمان که دکترا بهم برای بچه دار شدن از نظر علمی میگفتن باید عمل کنم چون فیبرمم خیلی بزرگه  و پری وحشتناک بهم استرس میداد و روزی 10 بار زنگ میزد

من با کتاب شفای زندگی قدرت  آشناشده بودم و کتاب  معجزه شکر گزاری رو تازه ه بودم جوری تمرینهاشو انجام دادم که کتاب تموم نشده خدا فندوقو بهم داد

دیروز هم کلیپی که آقا علیرضا توی وبلاگشون گذاشتن درباره رفع افسردگی بدون ،سریع تو واتس آپ برای گروه دوستانم فرستادم  شما هم حتما گوش بدید جالبه و راحت 

مدتیه کتاب دستان شفا بخش رو از طاقچه م تمریناتش به تمرکز بالایی نیاز داره خیلی دوست دارم بتونم تمرینهاشو انجام بدم نمیدونم چرا هنوز نتونستم امیدوارم توی فرصت مناسب بتونم از پسش بر بیام 

تکنیک ,حالم ,کتاب ,خیلی ,تمرینهاشو انجام منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شرکت اینتن دیجیتال مارکتینگ caspianmsatxtpf0 tapak گالری عکسهای امین غـــلامـيــاري طراحی سایت فروش کشمش ضایعاتی آموزش بورس در اصفهان|آموزش رایگان بورس ذره بین