شوشو همیشه به انرژی هایی که من میدم ایمان داره ولی خب کم پیش میاد دربارش صحبت کنیم

ولی تا جایی گیر میکنه میاد میگه شیرین میشه برام درباره این موضوع بنویسی

یا هدفگذاری میکنیم خیلی ایمان داره بهش میرسیم چون میگه تو خیلی بهش انرژی میده میشه 

اما همیشه شاید طبق عادت شغلیش بدترین موضوع رو میبینه و همه دشمنن مگر غیرش ثابت بشه 

دیروز بابت یه موضوعی خیلی ذهنش درگیر بود کلا تو خودش بود 

منم که یکم جدیدن بعد از عمری زندگی یاد گرفتم گاهی میگم مثلمبیاید مشارکتی یه کاری انجام بدید بابا  وپسر ظرف بشورن مامان خونه مرتب کنه یا از این کارای کوچولو ( خب اخم نکنید  دارم کم کم راه میفتم دیگه) 

بهشون گفته بودم ظرفها رو شما بشورید تا منم شامو حاضر کنم دیدم اصلا اینقدر ذهنش درگیره کلا قیافش بهم ریخته بود با لبخند بهش گفتم شوشو جونم گفت بله گفتم وایسا روبروم با خنده تمسخر امیزی وایساد 

تکنیکی که اقا علیرضا بهم گفته بودن و چند روزه انجام میدم دو تا نفس عمیق با هم کشیدیم و فندوقم این وسط با ما انجام میداد

بعد شروع کردیم به تکرار عبارتی که باید برای eft بگیم 

ضربه هارو زدیم و شوشو هم بدون مقاومت انجامشون داد بعد بهش گفتم برو سراغ کارات شام فندوقو دادم و چراغها رو خاموش کردم که مثلا میخوایم بخوابیم چون تا وقتی چراغها روشن فندوق بیدار میونه و ما خونه رو به زمان خواب تبدیل میکنیم یعنی همه داریم ساعت 9 میخوابیم فندوق که میخوابه تازه شروع میکنم انجام الباقی کارها و شام و این صحبتها 

شوشو هم پیش فندوق دراز کشید 

بعد از خوابیدن فندوق من رفتم اشپزخانه تا شاممونو حاضر کنم و نهار فردای فندوقو بزارم تو ظرفش و کارامو انجام بدم شوشو هم تو گوشیش غرق شد 

یکساعت بعد گفت شیرین از اون موقع که این کارو انجام دادیم حتی وقتی میخوام بهش فکر کنم هم نمیتونم چی شد یهو

اعتراف میکنم اولش خیلی به نظرم مسخره اومد و فکر کردم برای اینکه دلتو نشکنم و دلخور نشی انجامش میدم ولی الان اصلا نمیتونم رو اون موضوع فکر کنم اصلا ذهنم روش گیر نمیکنه چقدر خوبه

یکم درباره چیزایی که خونده بودم و کلیپهایی که دیده بودم براش تعریف کردم که مردم تونستن با این تکنیک بیماریهای حاد و حتی فلج یا ام اس خودشونو درمان کنن گفت والا حس میکنم اگه ادم روش زوم (ذ)کنه میشه الان من چقدر درگیر بودم ولی  الان اصلا نمیدونم رو چی این موضوع اینقدر ناراحت بودم 

انجام ,شوشو ,فندوق ,اصلا ,موضوع ,خیلی ,الان اصلا ,ایمان داره منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

09196638253 مهندس دلاوران | مشاوره ی رایگان فلزیاب فیلم بان دانلود جدیدترین فیلم های سینمایی و سریالی آرلیس جی ان بلاگ قفس افزودنی خوشمزه ترین مزه ها